Archiv 2022

Předprodej vstupenek zahájen. Vstupenky lze zakoupit na SMS Ticket:

Předprodej akce

Vohradník Fest Vol. III

První potvrzená kapela je ALKEHOL

Říkali jste nám, že chcete nějakou kapelu u které si budete moci zazpívat. No my jsem Vám chtěli vyhovět a tak jsme pozvali ALKEHOL ORIGINAL. Už víc jak 20 let zpívají o alkoholu a pořád je to baví 🍺🍺.

Druhou potvrzenou kapelou je Frozen Poppyhead

Jako další kapelu bychom Vám chtěli představit Frozen Poppyhead. Frozen Poppyhead je česká metalová skupina založená v roce 2017. Tuhle formaci tvoří zpěvák a sólový kytarista Richard Tolkner, vokalista a doprovodný kytarista Alfreda Rezek, vokalista a bubeník David Halada a basista Jan Tošer. Přijďte ochutnat jejich mrazivou muziku!!

Třetí kapelou je Zlo z Jihu

Díky Zlu z Jihu vzniká hudební recese – parodie textová i hudební. Všeho vážného se vzdáváme ve propěch jediného účelu – bavit seZlo z Jihu je radostný a pozitivní hudební projekt bez křeče. Netlačíme ani na kvantitu či kvalitu, kterou dnešní doba posouvá na hranice absurdna. Vše je podřízené nejdůležitější substanci – radosti z hudby.

Čtvrtá kapela je Prášek proti Blbosti

Prášek proti Blbosti je mladá punková kapela z Hluboké nad Vltavou. Hrají přibližně od roku 2013 a stále vymetají české kluby. Více informací a vzorky jejich hudby můžete najít na bandzone nebo na jejich facebooku.

Letos odjeli své první turné s názvem AkuPunkToura po celé ČR s jednou zastávkou na Slovensku s kapelami Flaška Visočini a Hovno Pankáči. K tomu stihli vydat první CD s názvem „Neslysíš“, které je možno si koupit na každém koncertě.

Pátou kapelou na Vohradník festu je Exni!To

Exni!To je punk rocková kapela z Jílovic, která hraje v různém složení už od roku 1999. Vzorek jejich hudby si můžete poslechnout na Bandzone.

Šestou kapelou na Vohradník festu je Bloodwire

Další kapelou, která zahraje na Vohradník festu vol. III je Bloodwire. Bloodwire je mladá kapela z Trhový Svinů, která po vzoru kapely Metallica hraje svižný Trash Metal, který Vás nenechá v klidu sedět

Sedmou kapelou na Vohradník festu je Dog on the Catwalk

Dog on the catwalk je grunge-rock’n’rollová kapela ze Slavošovic. Kapela hraje již delší dobu a po dobu své existence se její obsazení měnilo. K jistému ustálení sestavy došlo během roku 2014, kdy základní sestavu vytvořili dva lidé. Za bicími usedl Jirka Wotner, kytara a zpěv byla přisouzena Danielovi Pokornému. Do roku 2019 došlo opět k pár změnám ve složená kapely a v roce 2019 se k nim na pozici basáka připojil Martin Korábek. Více informace a vzorky jejich hudby může najít na banzone nebo na facebooku.

Poslední kapelou je Notstand

Poslední kapelou na Vohradník festu, která zavírá náš line-up je kapela NOTSTAND. Kapela hraje známé fláky od všech známých rockových kapel. Například Vypsaná Fixa, Luciw, Green Day…