Archiv 2021

Předprodej vstupenek zahájen. Vstupenky lze zakoupit na SMS Ticket:

Předprodej akce

Aktuální line-up naleznete v sekci Kapely

Každěj z Vás si jistě říkal „Jak ten Vohradník fest vlastně bude vypadat? Tam není místo na dvě pódia.“. Tak se koukněte na rozložení festivalu, místa tam bude plno 🤣.

Vstupné

Jak to je se vstupným?

Předprodej probíhá do 10.9.2021 do 13:00.

Do 05.09.2021 je zvýhodněná cena vstupného za 250 Kč.

Po 05.09.2021 bude cena vstupného 300 Kč.

Děti vstup zdarma.

Lístky budou dostupné i na místě.

Nezapomeňte 11. září přijet na Vohradník Fest!! 🤟🤟
Lístky v předprodeji na smsticket:
Vohradník fest vol. II, Ledenice – vstupenky na 11.9.2021 | smsticket

Line-up

Stage 1
15:30 Zlo z Jihu
17:30 Lucky Brew
19:30 The Rocket Dogz
21:30 Satisfvction
23:30 Prášek Proti Blbosti

Stage 2
16:30 Above
18:30 Dog on the catwalk
20:30 Metalmor
22:30 The Complication

Nabíráme nové kapely – 3 kapela

Kapela vznikla na začátku roku 2007 a hrála po různých klubech a hospodách převzaté písně. Od konce roku 2007 kapela začíná s vlastní tvorbou.V červeneci 2008 kapela nahrává své první CD, ve studiu Hacienda, s názvem Boj. V srpnu 2009 se kapela účastní soutěže Skutečná liga, kde postoupila ze základního kola(240 kapel)do čtvrtfinále(20 kapel).

Na začátku března 2010 nahrává Metalmor ve studiu Hacienda CD s názvem Až přijde čas. V současné době hraje hlavně v jižních Čechách po klubech a malých festivalech, kde se dostává do podvědomí posluchačů a buduje si fanouškovskou základnu.

Po pár letech koncertování, příprav a třídění materiálu kapela vyráží v létě 2014 do Nahrávacího studia Rápotice natáčet CD Vzteklej. V té době již ale v kapele existovaly žánrové rozdíly, kterým kapela nakonec podlehla a na jaře roku 2015 oznámila konec kariéry. V únoru 2016 Metalmor míří opět do studia Rápotice točit singl Černá, bílá. V květnu téhož roku pak Metalmor pořádá dodatečný křest CD Vzteklej při kterém se vrací na scénu.Vzorky hudby můžete poslechnout na bandzone nebo METALMOR

Nabíráme nové kapely – 2 kapela

Další kapelou, která zahraje na Vohradník festu je ABOVE z Českých Budějovic. ABOVE je alternative rock kapela, jejich písničky jsou říznuté Grung rockovými prvky.Kapela vznikla v roce 2018, již ale mají nahrané svou první desku Spaceship.Více informaci o kapele můžete najít na jejich bandzone profilu nebo na Facebooku.

Nabíráme nové kapely – 1 kapela

Bylo tu nějakou dobu trochu ticho, no aktuální situace nám moc nepřeje, ale nepřestáváme pracovat na festivalu. Od počátku si říkáme, není jedna stage málo? No, budeme tam celý den a mít tam hodinový přestávky na přípravy. Není škoda tam mít takovou dobu ticho?Dospěli jsem k závěru, že to škoda je!! A tak bude další stage, taková menší a nabitá pořádných pecek. No to znamená, že máme v rukávu další kapely 😁.

Takže další kapela, která Vám bude lahodit Vašemu uchu bude kapela The Complication.

Čtveřice mladých muzikantů z různých koutů východních Čech vám dokáže, že rock ‚n‘ rollu ještě zdaleka neodzvonilo. Muzika založená na hlasité kytaře, hutné base a dynamických bicích, ve které, i přes všechny ty potrhané struny a rozlámané paličky, najdete chytlavé melodické linky a výrazné refrény využívajících hlasů všech členů kapely. Více info můžete získat na bandzone nebo na Facebookovém profilu The Complication.

Poslední kapela pro ročník 2021

Poslední kapelou, která uzavírá počet kapel na pěti je kapela SATISFUCKTION. Kapela vznikla v roce 1991 jako metal-rocková kapela. Od té doby koncertovali po celé české republice a také v okolních státech Anglie, Holandsko, Slovensko. Kapela hrála po boku kapel jako jsou Dog Eats Dog, KISS, Faith No More. Od roku 2009 ve spolupráci s pivovarem Budvar uspořádali rockovou akci DEAD END FESTIVAL.

Pokud si chcete poslechnout jejich tvorbu nebo se dozvědět více běžte na bandzone nebo facebook.

Čtvrtou kapelou ročníku 2021

Čtvrtou potvrzenou kapelou ročníku 2021 je kapela The Rocket Dogz. The Rocket Dogz je psychobilly-punk z Prahy. Kapela byla založena v roce 2007 v pražských Dejvicích. Od té doby urazili pořádný kus cesty a stali se legendami svého žánru. Nahráli 4 desky Mad dog holocaust, Generation Zero, Back in Traumaville. Svou poslední desku Bad Blood vydali na vinylu. Přijďte a nenechte si ujít jejich mix rock’n’rollu, punku, rockabilly a psychobilly.

Kapelu jste mohli slyšet na několika ročnících festivalu Mighty Sound. Pokud jste je neslyšeli, jejich tvorbu si můžete poslechnout na bandzone nebo zkoukněte jejich facebook.

Třetí kapela pro ročník 2021

Třetí potvrzenou kapelou pro ročník 2021 je kapela Lucky Brew. Lucky Brew je rocková kapela z Prachatic. Lucky Brew je čtyřčlenná rocková parta z jihu Čech, která má za sebou mnoho zajímavých koncertů. Za zmínku stojí vystoupení ve slovenském Zvolenu,na festivalu Mezibrány, v klubu Velbloud nebo na Slavnostech zlaté solné stezky. Lucky Brew hrají energický rock s prvky popu/hardrocku/metalu, hudebně jsou ovlivněnyvelikány jako jsou Black Sabath, Nirvana, Guano Apes, Megadeth. Za svoji poměrně krátkou existenci vystupovali např. před Prague Conspiracy, Wohnout, Mydy Rabycad,..

Více informací o kaple a jejich skladbách na bandzone nebo facebooku.

Další potvrzená kapela pro ročník 2021

Jako další potvrzenou kapelou pro ročník 2021 je kapela Dog on the catwalk. Dog on the catwalk je grunge-rock’n’rollová kapela ze Slavošovic. Kapela hraje již delší dobu a po dobu své existence se její obsazení měnilo. K jistému ustálení sestavy došlo během roku 2014, kdy základní sestavu vytvořili dva lidé. Za bicími usedl Jirka Wotner, kytara a zpěv byla přisouzena Danielovi Pokornému. Do roku 2019 došlo opět k pár změnám ve složená kapely a v roce 2019 se k nim na pozici basáka připojil Martin Korábek. Více informace a vzorky jejich hudby může najít na banzone nebo na facebooku.

Kapela bylo letos velice aktivní a to i přes veškeré překážky jim vložené do cesty, nahráli své dva singly Fingers Down to the Bone a Lite a Fire.

První potvrzená kapela pro ročník 2021

První potvrzenou kapelou pro rok 2021 je kapela Prášek proti Blbosti. Prášek proti Blbosti je mladá punková kapela z Hluboké nad Vltavou. Hrají přibližně od roku 2013 a stále vymetají české kluby. Více informací a vzorky jejich hudby můžete najít na bandzone nebo na jejich facebooku.

Letos odjeli své první turné s názvem AkuPunkToura po celé ČR s jednou zastávkou na Slovensku s kapelami Flaška Visočini a Hovno Pankáči. K tomu stihli vydat první CD s názvem „Neslysíš“, které je možno si koupit na každém koncertě.